Wędrowniczek Junior

Musimy dowalić wirusowi!

Wszystko inne może poczekać. Nie dajmy wirusowi szans na rozprzestrzenianie się! Nie pomagajmy mu przez nieodpowiedzialne zachowanie.

Kochani, w związku z kwarantanną związaną z koronawirusem, apelujemy do Was, bądźcie uważni i zdyscyplinowani. Ważna jest prawidłowa postawa każdej jednej osoby. Odłóżcie spotkania ze znajomymi, mimo że macie więcej wolnego czasu, unikajcie wychodzenia z domu, jeśli nie jest to konieczne, nie odwiedzajcie babć, dziadków i innych starszych osób, myjcie dokładnie ręce kilka razy dziennie. Wirusa można roznosić nie wiedząc nawet o tym i samemu nie będąc zainfekowanym. Nikt nie chciałby przyczynić się do zarażenia swoich rodziców, brata, siostry, babci czy dziadka, prawda? Myślcie rozsądnie. Wszytsko inne może poczekać. Teraz musimy dowalić wirusowi!

Nie dajmy mu szans na rozprzestrzenianie się! Nie pomagajmy mu przez nieodpowiedzialne zachowanie. To pomoże szybciej uporać się z tą sytuacją, a my będziemy mogli odliczać czas do spotkania na letnich obozach. Bądźcie zdrowi!