Wędrowniczek Junior

Oferta Lato 2020 z wirusem w tle

Wbrew wirusowi i całej tej trudnej sytuacji publikujemy nasze propozycje na lato 2020.

Dzień dobry,

Sytuacja epidemii koronawirusa jaka dotknęła nie tylko nasz kraj ma ogromny wpływ na to co dzieje sie w każdym gospodarstwie domowym. Rodzice niepewni swoich miejsc pracy, stałego dochodu, obciążeni narastającymi wydatkami i co tu ukrywać, z marnymi perspektywami na poprawę w najbliższym czasie - to dla Nas wszystkich trudny czas. Wędrowniczek odwołał wszystkie zaplanowane wycieczki, zielone szkoły i również doświadcza tych trudnych chwil.

Wiemy, że ten sezon wakacyjny będzie inny pod każdym względem. Wychodząc jednak naprzeciw trudnościom wprowadziliśmy klika zasadniczych zmian do naszej oferty na lato:

  • Turnusy rozpoczynają się w lipcu
  • Turnusy 14 dniowe (droższe)
  • Turnusy 10 dniowe (tańsze)
  • Wpłata zaliczek na konto firmowe po 20 czerwca, dopłaty na 5 dni przed rozpoczęciem wybranego turnusu
  • Skan karty uczestnika z danymi do ubezpieczenia musi być obowiązkowo wysłany mailem do dnia 25 czerwca

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kuratorim Oświaty, na dzień dzisiejszy, nie są w stanie udzielić żadnej konkretnej informacji o terminie zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji, ponieważ sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Nie mogąc dłużej zwlekać z publikacją oferty LATO 2020 i mając nadzieję, że lipiec będzie już miesiącem bezpiecznym, zapraszam dzieci na wakacje. Dużo nowości i jak zwykle ciekawe programy realizowane z ludźmi dla których praca z dziećmi to prawdziwa przyjemność.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na pięknej, odświeżonej stronie internetowej.

Pamiętajcie, zostajemy w domu, nosimy maseczki i rękawiczki, często myjemy ręce. Tylko tak możemy przyczynić się do szybszego powrotu do normalności.

#zostanwdomu #nosmaske #kryjryj #myjrece