Wędrowniczek Junior

Jedziemy! Turnus I się odbędzie!

Przez ostatnie tygodnie nasze wakacyjne wyjazdy stały pod dużym znakiem zapytania. Nie byliśmy pewni czy będziemy w stanie zapewnić należyte bezpieczeństwo dzieciakom, a to jest dla nas najważniejsze.

Udało się! Jedziemy! 😊🥳

Przygotowanie się do tegorocznych wakacji wyglądało zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. Pojawiło się dużo więcej wymagań, obostrzeń, procedur do wdrożenia. Zarówno dla nas, jako biura, ale także dla obiektu, w którym będziemy przebywali. O zmianach i szczegółach organizacyjnych napiszemy oddzielny post.

Dołożyliśmy jednak wszelkich starań żeby zapewnić dzieciom wakacyjny wypoczynek. Wiemy, że czekaliście, nie mogliśmy Was zawieść! Skompletowaliśmy najlepszą kadrę oraz opiekę medyczną, która będzie na miejscu, całą dobę podczas całego turnusu. Naszym priorytetem była taka organizacja, która pozwoli zminimalizować, jak tylko się da, ryzyko zachorowania.

Teraz możemy potwierdzić, jesteśmy gotowi! 😊💪 I turnus, od 1 lipca, odbędzie się! O turnusie II od 12 lipca poinformujemy do 5 lipca.

Korzystając z okazji dziękujemy Rodzicom za zaufanie i za miłe słowa wsparcia w trudnych chwilach. To dla nas bardzo ważne 🧡

#wedrowniczek #wedrowniczekjunior #junior #kamianna #lato2020 #wakacje #kolonie #wypoczynek #dladzieci #obozy