Warsztaty plastyczne - Beskidzki Pejzaż09.07 - 22.07

2600 pln

Jakie kolory jaką mają siłę? Jak my je widzimy i czy inni widzą je podobnie? Czy kolor ma znaczenie w naszym życiu? O tym wszystkim dowiemy się podczas tegorocznych zajęć plastycznych!

Program warsztatów plastycznych "Beskidzki Pejzaż" to pomysł nauczycielki plastyki, pani Ani, prowadzącej wakacyjne warsztaty. Będzie się dużo działo - program zawiera elementy nauki rysunku, poznawania technik malarskich, malowanie pastelami i farbami akrylowymi. Jak zawsze na naszych warsztatch dzieci część swoich prac zabiorą do domu, a jedna zbiorowa - obraz na płótnie pt: " Pejzaż Beskidzki" zostanie w Kamiannej i będzie zdobił ściany pensjonatu.

Wybierając tę ofertę nie tylko odkryjemy kolory i ich moc, będziemy wędrować okolicznymi szlakami szukając elementów natury ( kamyków, szyszek, gałązek, patyków) które staną się elementami powstałych obrazów. Z masy solnej zrobimy skrzaty leśne i bryloczki.

Oferta powstała z myślą o wszystkich dzieciach, które lubią zajęcia plastyczne w szerokim tego słowa znaczeniu. Współpracę z panią Anią w charakterze prowadzącej warsztaty - rozpoczynamy, ale znamy ją doskonale już kilka lat i wiemy że ogranicza ja tylko jej wyobraźnia.

Tegoroczny plenner jak wszystkie nasze imprezy to dla dzieci czas pełen wyzwań i aktywności. Program jest atrakcyjny, zróżnicowany i zupełnie inny niż poprzednie, ponieważ na naszych wyjazdach dzieci bardzo często się powtarzają:) Ci którzy byli wiedzą "co ich czeka", a nowi, na pewno skorzystają będąc pod fachową opieką i mając możliwośc nauki nowych technik zarówno plastycznych jak i manualnych.

 • 10 zajęć z nauczycielem plastyki
 • realizacja programu
 • praca zbiorowa jako uwieńczenie warsztatów - obraz na płótnie
 • materiały do zajęć
 • wędrówki po okolicy
 • wycieczka do Muszyny na spływ pontonami rzeką Poprad.
wędrowniczek

Nasza baza wypadowa to Dom Wczasów Dziecięcych FILIP w Kamiannej. To mała, urokliwa wioska pięknie położona w dolinie, przez którą przepływa szemrzący górski potok. Nad potokiem, tuż obok pasieki, stoi mały, zabytkowy kościółek. Na jednym ze zboczy górskich znajduje się czynna zimą stacja narciarska. Kamianna leży 4km od trasy Nowy Sącz - Krynica-Zdrój.

Do dyspozycji kolonistów pozostają pokoje typu studio 3 i 4-osobowe z łazienką i garderobą. W pensjonacie działa kuchnia serwująca posiłki w stołówce. Poza tym świetlica, sala TV, stół do ping-ponga, boisko do siatkówki.

wędrowniczek

Wyżywienie uczestników zapewnie kuchnia działająca na mejscu w ośrodku. Posiłki przyrządzane są przez panie kucharki ze świerzych produktów dostarczanych przez wyselekcjonowanych lokalnych producentów żywności. Menu opiera się o przepisy z kuchni polskiej, ale nie tylko, często pojawia się uwielbiane przez dzieci spaghetti lub domowa pizza. Kuchnia ma także doświadczenie w przygotowywaniu dań dietetycznych. Posiłki serwowane są w stołówce na miejscu.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad podwieczorek i kolacja.

Pierwszy serwowany posiłek to obiado-kolacja w dniu przyjazdu, ostatni - śniadanie w dniu wyjazdu. Uczestnicy otrzymają prowiant na drogę powrotną.

wędrowniczek
 • przejazd aurokarem Warszawa-Kamianna-Warszawa
 • przejazd autokarem Polkowice-Kamianna-Polkowice
 • zakwaterowanie i wyżywienie
 • prowiant na drogę powrotną
 • realizacja programu artystycznego
 • materiały do zajęć
 • wycieczka do Muszyny na spływ
 • bilety wstepu
 • opieka medyczna - pielęgniarka 24 h
 • ubezpieczenie NNW
wędrowniczek

Ważne dla rodziców

REZERWACJA, PŁATNOŚĆ

Po dokonaniu rezerwacji za pośrednictewm formularza pod ofertą lub mailem proszę o wpłatę zaliczki w wysokości 1500 zł u pani Eli Jerszyńskiej dzieci z Polkowic.
Dopłata do wyjazdu gotówką lub na konto firmowe wg harmonogramu spłat:

Zaliczka gotówką do końca kwietnia 1500 zł dzieci z Polkowic.
Zaliczka 1500 zł przelewem
na konto frimowe do końca kwietnia dzieci z Warszawy

1 rata w wysokości 700 zł do końca maja
2 rata w wysokości 400 zł do końca czerwca

Kontakt : pani Ela 693 241 539

Uwaga: Informacja dotycząca płatności nie dotyczy rodziców z którymi ustalenia są indywidualne.

Po rezerwacji miejsca, każdy rodzic / opiekun obowiązkowo wypełnia kartę kwalifikacją uczestnika i oświadczenie rodzica, a następnie odsłać 2 skany na adres biuro@wedrowniczek.pl. W karcie znajdą się informacje o dziecku, przebytych chorobach oraz inne ważne dane, które pomogą nam zapewnić mu bezpieczny pobyt na kolonii / obozie. Formularz i oświadczenie proszę pobrać klikając przycisk do pobrania w menu na górze strony.

Konto bankowe: Wędrowniczek Junior

PKO BP numer 98 1020 1026 0000 1202 0186 0402
w tytule - imię i nazwisko dziecka + termin turnusu + nazwa imprezy+ miejscowość


SPRAWY ORGANIZACYJNE

 • Organizujemy wyjazdy w grupach, do 50 uczestników w turnusie.
 • Codziennie publikujemy na wędrowniczkowym profilu na Facebook zdjęcia z zajęć (wymagana zgoda rodziców na publikację zdjęć dziecka - można ją wyrazić zakreślając odpowiednie pole na karcie uczestnika)
 • Zabieramy dzieci wymagające specjalnego żywienia - diety bezmleczna, bezglutenowa, inne zalecone przez lekarza. Posiłki przygotuje kucharz z wieloletnim stażem pracy w sanatoriach
 • Zabieramy dzieci wymagające regularnego podawania leków
 • Uczestnicy mają ciągły dostęp do wody pitnej i herbaty
 • Wiemy że zajęcia sportowe na świeżym powietrzu wzmagają apetyt i przyspieszają metabolizm, dlatego dokarmiamy głodomory, także w godzinach nietypowych, późno-wieczornych :)
 • Telefony komórkowe nie mają zasięgu w Kamiannej
 • W miejscu zakwaterowania obowiązują ograniczenia w korzystaniu z telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych. Wszelkie urządzenia są deponowane na noc. Ograniczony dostęp sprzyja lepszej integracji uczestników i gwarantuje niezakłócony nocny wypoczynek. Telefony są zwracane na czas zajęć popołudniowych, kiedy grupa przebywa w zasięgu stacji komórkowych

Dodatkowe informacje

WYCIECZKA W CENIE

Wędrowniczek Junior

W tym roku wszyscy uczestnicy drugiego turnusu pojadą na wycieczkę do Muszyny na spływ pontonami rzeką Poprad.