Obóz sportowy gimnastyczno-taneczny!

Obóz sportowy - gimnastyka, taniec, choreografia

2450 ,-

lub telefonicznie – kom. 600 633 999

14.08 - 25.08

Kamianna k. Krynicy Zdroju

Gimnastyka, elementy akrobatyki, taniec nowoczesny, choreografia – ten obóz sportowy spodoba się wszystkim kochającym ruch, taniec, pracę z własnym ciałem i umysłem.

Obóz poprowadzi doświadczona zawodniczka gimnastyki artystycznej. Pod jej okiem odbywały się będą treningi, zajęcia sportowe i choreograficzne.

Ale wyniki sportowe osiąga się nie tylko techniką i siłą mięśni. Równie ważny jest trening mentalny. Między innymi poznamy sposoby pracy nad swoją koncentracją, wzmacnianiem motywacji, budowania pewności siebie, radzenia sobie z presją.

Zakwaterowanie

Naszą bazą noclegową będzie Dom Gościnny FILIP w Kamiannej. Pokoje typu studio, 3 i 4 osobowe z łazienką i garderobą, stołówka, świetlica, sala TV.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie, trzy posiłki dziennie, przygotowywane na miejscu. Kuchnia domowa (uwzględniamy diety). Prowiant na powrót.

Transport

Zapewniamy bezpieczny transport autokarami klasy turystycznej dzięki współpracy ze sprawdzonymi, doświadczonymi przewoźnikami.

Organizacja treningów

Zajęcia będą prowadzone codziennie w blokach sportowych. Od rana zaplanowany będzie trening na sali, po południu gry sportowe lub choreografia. Wieczorny cykl zajęć to głównie zabawy. Będzie bardzo aktywnie, nie będziemy narzekać na nudę!

Podczas obozu zaplanowane będą gry zespołowe teambuilding oraz miniolimpiada czy bieg z przeszkodami tzw. Kamiannagedon.

Dodatkowo na koniec obozu planowany jest pokaz choreografii, które stworzymy na treningach.

W ramach zajęć odbywać się będą również warsztaty z treningu mentalnego prowadzone przez trenerkę judo (drugiego opiekuna na obozie) p. Renatę. Będziemy uczyć się m.in. jak: szlifować swoją koncentrację, wzmacniać motywację, budować pewność siebie, uczyć się jak radzić sobie z presją, dobrze komunikować, budować pozytywny dialog wewnętrzny, relaksować się, kontrolować emocje, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy.

Zajęcia będą prowadzone w taki sposób, aby każdy dał sobie radę, nawet osoby które nigdy nie miały styczności z gimnastyką czy tańcem współczesnym.

Trenerka:

Naszą trenerką będzie Mariola Dubiel. Zawodniczka gimnastyki artystycznej w latach 2007-2017, a obecnie studentka ostatniego roku choreografii i technik tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi (dyplom czerwiec 2024).

Od 7 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą rozwijając ich ruchowe pasje na zajęciach z gimnastyki artystycznej oraz ucząc tańca współczesnego w szkole sportowej w Łodzi.

Obozowy niezbędnik sportowca:

 • koszulki i spodenki / getry do ćwiczeń
 • skarpetki
 • wygodne buty sportowe do gier i ćwiczeń
 • buty do chodzenia na wycieczki
 • dres
 • czapka chroniąca przed słońcem
 • okulary przeciwsłoneczne
 • zegarek na rękę

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • zakwaterowanie i wyżywienie
 • prowiant na drogę powrotną
 • realizację programu obozu
 • wycieczka
 • trenerka 
 • wychowawca grupy
 • opieka medyczna 24h
 • ubezpieczenie NNW

Wycieczka w cenie

Uczestników obozu zabierzemy na wycieczkę do Krynicy Zdrój, znanej miejscowości uzdrowiskowej.

Wycieczka fakultatywna

Istnieje możliwość zorganizowania  całodniowej wycieczki na spływ pontonowy doliną Popradu! Koszt 80 pln za osobę.

Ważne informacje dla rodziców

Zabieramy dzieci wymagające specjalnego żywienia – diety bezmleczna, bezglutenowa, inne zalecone przez lekarza. Posiłki przygotuje kucharz z wieloletnim stażem pracy w sanatoriach.

Zabieramy dzieci wymagające regularnego podawania leków.

Wiemy, że zajęcia na świeżym powietrzu wzmagają apetyt i przyspieszają metabolizm, dlatego dokarmiamy głodomory, także w godzinach nietypowych, późno-wieczornych. Woda i herbata są dostępne przez cały czas.

Telefony komórkowe nie mają zasięgu w Kamiannej. W pensjonacie obowiązują ograniczenia w korzystaniu ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych. Wszelkie tego typu urządzenia są deponowane na noc. Ograniczony dostęp sprzyja lepszej integracji uczestników i gwarantuje niezakłócony nocny wypoczynek. Urządzenia są zwracane na czas zajęć popołudniowych, kiedy grupa przebywa w zasięgu stacji komórkowych.

Codziennie publikujemy na wędrowniczkowym profilu na Facebook, w grupie dla rodziców, zdjęcia z zajęć (wymagana zgoda rodziców na publikację zdjęć dziecka – można ją wyrazić zakreślając odpowiednie pole na karcie uczestnika).

Płatności ratalne

Zaliczka 1000 pln płatna do końca maja 
I rata – 1000 pln płatna do końca czerwca
II rata – 450 pln płatna gotówką, w dniu wyjazdu, przy autokarze. Wpłaty u trenerów lub na konto firmowe.

Kieszonkowe

Sugerowana kwota to 200 pln.

Gotówkę, w podpisanej imieniem i nazwiskiem uczestnika kopercie można zdeponować u wychowawcy na zbiórce.

Zbiórka

14.08, godz. 9.00 w Łodzi.

Prosimy o punktualne przybycie.