Obóz treningowy w górach!

Obóz sportowy - judo

2450 ,-

lub telefonicznie – kom. 600 633 999

14.08 - 25.08

Kamianna k. Krynicy Zdroju

Judo [dżudo] – sztuka walki stworzona w Japonii jako sport przez Jigorō Kanō z jūjutsu. Judo zostało docenione jako metoda ćwiczeń fizycznych, treningu moralnego i samoobrony. 
– Wikipedia

Chcesz spróbować swoich sił w sztukach walki? Zapraszamy na obóz judo! Podczas obozu poznasz techniki bezpiecznego upadania, podstawowe trzymania oraz rzuty.

Będzie również dużo zabaw na macie, ćwiczeń wzmacniających oraz usprawniających, bo rozwój fizyczny, motoryczny i sprawnościowy, to atuty zajęć judo, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy! Judo to sport dla każdego!

Zapraszamy również zawodników trenujących brazylijskie jiu jitsu, którzy chcą solidnie potrenować stójkę!

Zakwaterowanie

Naszą bazą noclegową będzie Dom Gościnny FILIP w Kamiannej. Pokoje typu studio, 3 i 4 osobowe z łazienką i garderobą, stołówka, świetlica, sala TV.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie, trzy posiłki dziennie, przygotowywane na miejscu. Kuchnia domowa (uwzględniamy diety). Prowiant na powrót.

Transport

Zapewniamy bezpieczny transport autokarami klasy turystycznej dzięki współpracy ze sprawdzonymi, doświadczonymi przewoźnikami.

Organizacja treningów

Treningi judo będą odbywały się na macie judo. Zajęcia będą prowadzone codziennie w blokach sportowych. Od rana zaplanowany będzie trening na macie, po południu gry sportowe. Wieczorny cykl zajęć to głównie zabawy. Będzie bardzo aktywnie, nie będziemy narzekać na nudę!

Podczas obozu zaplanowane będą gry zespołowe teambuilding oraz miniolimpiada czy bieg z przeszkodami tzw. Kamiannagedon.

W ramach zajęć odbywać się będą również warsztaty z treningu mentalnego prowadzone przez trenerkę Renatę. Będziemy uczyć się m.in. jak: szlifować swoją koncentrację, wzmacniać motywację, budować pewność siebie, uczyć się jak radzić sobie z presją, dobrze komunikować, budować pozytywny dialog wewnętrzny, relaksować się, kontrolować emocje, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy.

Obozowy niezbędnik sportowca:

 • judoga+pas
 • koszulki i spodenki do ćwiczeń
 • klapki
 • wygodne buty sportowe do gier i ćwiczeń
 • buty do chodzenia na wycieczki
 • dres
 • czapka chroniąca przed słońcem
 • okulary przeciwsłoneczne
 • zegarek na rękę

Trenerka:

Naszą trenerką będzie Renata Czepułkowska, która jest związana ze sportem od dziecka. Posiada wieloletnie doświadczenie jako zawodniczka judo oraz stopień mistrzowski 2 dan. To medalistka Mistrzostw Polski i reprezentantka kraju na różnych imprezach sportowych.

Sport i psychologia od zawsze znajdowały się w obrębie jej zainteresowań. Prowadzi zajęcia jako trenerka judo grup dziecięcych i młodzieżowych, a także jest psychologiem sportu na letnich i zimowych zgrupowaniach sportowych.

 Wykorzystuje zdobyta wiedzę i doświadczenie sportowe, aby zawodnicy mogli w prosty i zrozumiały sposób polepszać swoje wyniki oraz realizować założone cele. Doskonale rozumie potrzeby młodych sportowców.

Jako psycholog sportu stara się łączyć sport i psychologię w jedną zrozumiałą całość, aby wyniki młodym zawodnikom przychodziły łatwiej, a gdy wystąpi kryzys, aby było wiadomo z czego może on wynikać oraz jak sobie z nim radzić.

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • zakwaterowanie i wyżywienie
 • prowiant na drogę powrotną
 • realizację programu obozu
 • wycieczka
 • trenerka 
 • wychowawca grupy
 • opieka medyczna 24h
 • ubezpieczenie NNW

Wycieczka w cenie

Uczestników obozu zabierzemy na wycieczkę do Krynicy Zdrój, znanej miejscowości uzdrowiskowej.

Wycieczka fakultatywna

Istnieje możliwość zorganizowania  całodniowej wycieczki na spływ pontonowy doliną Popradu! Koszt 80 pln za osobę.

Ważne informacje dla rodziców

Zabieramy dzieci wymagające specjalnego żywienia – diety bezmleczna, bezglutenowa, inne zalecone przez lekarza. Posiłki przygotuje kucharz z wieloletnim stażem pracy w sanatoriach.

Zabieramy dzieci wymagające regularnego podawania leków.

Wiemy, że zajęcia na świeżym powietrzu wzmagają apetyt i przyspieszają metabolizm, dlatego dokarmiamy głodomory, także w godzinach nietypowych, późno-wieczornych. Woda i herbata są dostępne przez cały czas.

Telefony komórkowe nie mają zasięgu w Kamiannej. W pensjonacie obowiązują ograniczenia w korzystaniu ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych. Wszelkie tego typu urządzenia są deponowane na noc. Ograniczony dostęp sprzyja lepszej integracji uczestników i gwarantuje niezakłócony nocny wypoczynek. Urządzenia są zwracane na czas zajęć popołudniowych, kiedy grupa przebywa w zasięgu stacji komórkowych.

Codziennie publikujemy na wędrowniczkowym profilu na Facebook, w grupie dla rodziców, zdjęcia z zajęć (wymagana zgoda rodziców na publikację zdjęć dziecka – można ją wyrazić zakreślając odpowiednie pole na karcie uczestnika).

Płatności ratalne

Zaliczka 1000 pln płatna do końca maja 
I rata – 1000 pln płatna do końca czerwca
II rata – 450 pln płatna gotówką, w dniu wyjazdu, przy autokarze. Wpłaty u trenerów lub na konto firmowe.

Kieszonkowe

Sugerowana kwota to 200 pln.

Gotówkę, w podpisanej imieniem i nazwiskiem uczestnika kopercie można zdeponować u wychowawcy na zbiórce.

Zbiórka

14.08, godz. 9.00 w Łodzi.

Prosimy o punktualne przybycie.