Zapraszamy na przygodę w siodle!

Obóz tenisowy + basen

2900 ,-

lub telefonicznie – kom. 600 633 999

25.06 - 06.07

Kamianna k. Krynicy Zdroju

Grywasz w tenisa? Podoba Ci się ten sport i chciałbyś spróbować? Zapraszamy na naszą szkółkę tenisową podczas której wprowadzimy Cię w tajniki technik gry.

Zajęcia (w sumie 10 spotkań) prowadzone będą na kortach w Nowym Sączu przez doświadczonego trenera. Zajęcia nastawione będą na naukę podstawowych technik gry, począwszy od najprostrzych rzeczy. Ci, którzy już umieją grać, nauczą się nowych technik, nowych zagrań, które będą ćwiczyć pod okiem trenera.

Po zajęciach na korcie przejeżdzamy na basen, gdzie będziemy korzystać z jego atrakcji – dużego basenu, jacuzzi, masażu wodnego itp.

Zakwaterowanie

Naszą bazą noclegową będzie Dom Gościnny FILIP w Kamiannej. Pokoje typu studio, 3 i 4 osobowe z łazienką i garderobą, stołówka, świetlica, sala TV.

Wyżywienie

Zapewniamy całodzienne wyżywienie, trzy posiłki dziennie, przygotowywane na miejscu. Kuchnia domowa (uwzględniamy diety). Prowiant na powrót.

Transport

Zapewniamy bezpieczny transport autokarami klasy turystycznej dzięki współpracy ze sprawdzonymi, doświadczonymi przewoźnikami.

Organizacja obozu

Zajęcia (w sumie 10 spotkań) prowadzone będą na kortach w Nowym Sączu przez doświadczonego trenera tenisa pana Andrzeja Borka.

Zajęcia nastawione będą na naukę podstawowych technik gry, począwszy od najprostszych rzeczy. Ci, którzy już umieją grać, nauczą się nowych technik, nowych zagrań, które będą ćwiczyć pod okiem trenera.

Po zajęciach na korcie jedziemy na basen, gdzie będziemy korzystać z jego atrakcji – dużego basenu, jacuzzi, masażu wodnego itp.

Najważniejsze punkty programu:

 • zajęcia na kortach – 10 spotkań po 1,5 godziny
 • wejście na basen – 10 wejść, godzina pływania rekreacyjnego w Aqua Centrum Chełmiec
 • nauka i doskonalenie techniki gry w tenisa ziemnego
 • zawody tenisowe

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • bus dowożący dzieci na zajęcia
 • zakwaterowanie i wyżywienie
 • prowiant na drogę powrotną
 • realizację programu obozu
 • wypożyczenie sprzętu
 • wycieczka
 • trener tenisa
 • wychowawca grupy
 • opieka medyczna 24h
 • ubezpieczenie NNW

Wycieczka

Dodatkową atrakcją tego turnusu wakacyjnego jest całodniowa wycieczka do parku linowego w Krynicy Zdroju

Ważne informacje dla rodziców

Zabieramy dzieci wymagające specjalnego żywienia – diety bezmleczna, bezglutenowa, inne zalecone przez lekarza. Posiłki przygotuje kucharz z wieloletnim stażem pracy w sanatoriach.

Zabieramy dzieci wymagające regularnego podawania leków.

Wiemy, że zajęcia na świeżym powietrzu wzmagają apetyt i przyspieszają metabolizm, dlatego dokarmiamy głodomory, także w godzinach nietypowych, późno-wieczornych. Woda i herbata są dostępne przez cały czas.

Telefony komórkowe nie mają zasięgu w Kamiannej. W pensjonacie obowiązują ograniczenia w korzystaniu ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych. Wszelkie tego typu urządzenia są deponowane na noc. Ograniczony dostęp sprzyja lepszej integracji uczestników i gwarantuje niezakłócony nocny wypoczynek. Urządzenia są zwracane na czas zajęć popołudniowych, kiedy grupa przebywa w zasięgu stacji komórkowych.

Codziennie publikujemy na wędrowniczkowym profilu na Facebook, w grupie dla rodziców, zdjęcia z zajęć (wymagana zgoda rodziców na publikację zdjęć dziecka – można ją wyrazić zakreślając odpowiednie pole na karcie uczestnika).

Płatności ratalne

Zaliczka 900 pln płatna do końca kwietnia
I rata – 1000 pln płatna do końca maja
II rata – 1000 pln płatna gotówką, w dniu wyjazdu, przy autokarze

Kieszonkowe

Sugerowana kwota to 200 pln.

Gotówkę, w podpisanej imieniem i nazwiskiem uczestnika kopercie można zdeponować u wychowawcy na zbiórce.

Zbiórka

25.06, godz. 9.00 na parkingu przy Torwarze.

Prosimy o punktualne przybycie.